Beżowo Niebieski Dywan Nowoczesny LONG ISLAND BLUE

Louis De Poortere

8718

Belgijski, bawełniany dywan dostępny w wielu wymiarach.

Więcej szczegółów


Szerokość80/140/170/200/230/280 cm
Materiał85% bawełna szenilowa , 15% poliester
Długość150/200/240/280/330/360 cm

757,00 zł
Dodaj do listy życzeń

 • Nowoczesny dywan LONG ISLAND BLUE  został poddany procesowi szlachetnego postarzania. LONG ISLAND BLUE  wykonany jest w 85 % z bawełny szenilowej ( z dodatkiem 15% błyszczącego poliestru, w celu uzyskania efektownego połysku),  dzięki czemu dywan jest miły w dotyku, poprawia akustykę pomieszczenia, a jego oddychająca struktura utrzymuje ciepło, jednocześnie zatrzymując kurz i substancje chemiczne, tym samym oczyszczając powietrze, którym oddychasz.

  Materiał, z którego wykonany jest dywan, ma niską palność, jednocześnie zachowując wysokie przewodnictwo cieplne (potwierdzone certyfikatami), więc świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach z kominkiem jak również z ogrzewaniem podłogowym.

  Dywan powstał przy użyciu ekologicznych technologii produkcyjnych oraz neutralnych chemicznie barwników tekstylnych. 

  *Dopuszczalne jest standardowe odchylenie od podanych wymiarów do 5%, a także nieznaczna nierówność krawędzi dywanu

  Podana cena dotyczy dywanu w wymiarze 80x150 cm.

  Spód dywanu to antypoślizgowa, silikonowa powłoka.

  Gramatura: 1500 g/m2.

  Louis De Poortere

  To marka belgijskich dywanów, która od ponad 150 lat specjalizuje się w tkaniu wykładzin, chodników schodowych oraz dywanów o płaskim splocie. Marka jest synonimem najwyższej jakości i innowacji w branży pokryć podłogowych i znana jest jako jeden z najbardziej cenionych europejskich producentów. Niezaprzeczalnie wysoką jakość tekstyliów De Poortere docenili projektanci najbardziej prestiżowych budynków na świecie takich jaki: Biały Dom, Louvre, Vatykan, siedziba NATO, zamek królewski w Anglii oraz najlepsze hotele, SPA i biura na świecie, gdzie goście stąpają właśnie po dywanach De Poortere. Wszystkie produkty tkane są wg najwyższych standardów, a do produkcji używane są najwyższej jakości materiały – głównie wełna dziewicza i bawełna (tkanina szenilowa). Ze względu na swoje wyjątkowe walory estetyczne i jakościowe dywany De Poortere są często wybierane nie tylko jako pokrycia podłóg do salonów, sypialni czy jadalni, ale także jako elementy wystroju w pomieszczeniach biurowych. Carpets & More jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem dywanów Louis De Poortere w Polsce.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: